O nás

[rev_slider home3]

 

Sme rodinný podnik a naša spoločnosť TOP SERVICES, s.r.o., zapísaná v Obchodnom registri SR Bratislava I, odd. Sro, vložka č. 107647/B, so sídlom Sklenárova 8, Bratislava, sa zaoberá predajom a montážou klimatizačných jednotiek už niekoľko rokov, pričom v júni 2014 sme spustili predaj aj prostredníctvom e-shopu KLIMY.NET za účelom zvýšenia počtu našich spokojných zákazníkov, ktorí už i v minulosti využívali naše služby a kupovali produkty, ktoré máme v ponuke. Pôsobíme na západnom a strednom Slovensku (všetko je na dohode s klientom).

Montáže, diagnostika, predprípravy, opravy, servisy sa  vykonávajú  pod drobnohľadom majiteľa a konateľa spol. TOP SERVICES, s.r.o. Alfréda Neuschla, ktorý má viac ako 7 ročné skúsenosti s predajom a montážou klimatizácií a je certifikovaným elektromechanikom chladiarenských zariadení a tepelných čerpadiel, zároveň je členom Slovenského zväzu pre chladiacu a klimatizačnú techniku (osvedčenie č.4402) a nositeľom certifikátu o odbornej spôsobilosti na nakladanie s fluórovanými skleníkovými plynmi podľa zákona č. 286/2009 Z.z. § 6(3) pre kategóriu II. Cenové ponuky, fakturáciu a online poradenstvo vykonáva Jana Neuschl ako druhý majiteľ spol. TOP SERVICES, s.r.o.

Našim cieľom je predaj overených a kvalitných klimatizačných zariadení za ceny, ktoré sú dostupné pre všetkých, tak aby sme mali len a len spokojných klientov. Predajom naša práca nekončí a taktiež Vám radi zabezpečíme aj tieto služby a práce:

  • Montáž a profesionálna inštalácia klimatizačných zariadení vrátane bezplatnej obhliadky alebo online poradenstva a vypracovania cenovej ponuky
  • Profylaktický servis klimatizácií
  • Diagnostika a oprava klimatizačných zariadení
  • Predpríprava klimatizačných rozvodov
  • A to všetko s 3 ročnou zárukou na montážne a servisné práce, pretože na kvalite nám naozaj záleží, ako aj na dobrej povesti

Samozrejme Vám vždy pri výbere Vašej novej klimatizácie radi poradíme a navrhneme ten správny variant v súvislosti s Vašimi požiadavkami, technickými a priestorovými možnosťami nehnuteľnosti, ktorú chcete chladiť, príp. vykurovať. Ak sa Vám nepáči naša cena uvedená na stránke e-shopu neváhajte a požiadajte o zľavu.

Nie vždy je jednoduché si vybrať z ponuky klimatizácií, keďže každá má svoje vlastné špecifikácie a ponúka iné funkcie (filtrácia, znížená hlučnosť, lepší výkon, vynikajúci dizajn, ovládanie, High – tech funkcie, možnosť vykurovania, funkcia odvlhčovania, čistenie vzduchu, rozmery atď.), avšak my Vám vždy radi poradíme. V prípade akýchkoľvek otázok alebo vypracovania cenovej ponuky, technického riešenia, resp. špecifických cenových ponúk, nás prosím kontaktujte. Tešíme sa na spoluprácu s Vami!

Certifikáty

Nie je firma ako firma. Je dôležité sa orientovať v spleti neprofesionálnych firiem, a preto vždy pred montážou klimatizácie si skontrolujte certifikáty, potvrdenia a oprávnenia Vami vybranej spoločnosti, aby montáž bola vykonaná naozaj kvalitne s odbornou starostlivosťou.

Oprávnenie technickej inšpekcie
Overenie odborných vedomostí
Overenie odborných vedomostí – nad 25kg
Písomný doklad o overení odborných vedomostí