Klimatizácie Sinclair

Predstavenie spoločnosti

 

SINCLAIR CORPORATION LTD. sa sústreďuje na produktovú oblasť klimatizačnej techniky, tepelných čerpadiel a LED osvetlenia. Hlavným cieľom značky SINCLAIR je priniesť pohodlie do života ľudí našej modrej planéty a zároveň chrániť životné prostredie. Vďaka veľkej pozornosti venovanej výskumu, vývoju, výrobe a testovaniu výrobkov dosiahli výrobky SINCLAIR vysokú úroveň kvality a spoľahlivosti. Predajná a popredajná podpora je ďalšou našou prioritou. V súčasnej dobe značku SINCLAIR reprezentujú tri produktové skupiny: od roku 2004 klimatizačné systémy a od roku 2011 tepelné čerpadlá vzduch – voda a LED osvetlenie.

Klimatizácie Sinclair

Produktové rady

Klímy Simclair sa vyrábajú v týchto základných produktových radoch:

  1. RAY – základný rad klimatizácií.
  2. VISION – kompaktné klimatizácie vo výbornej energetickej triede A++ s uhlíkovo-katechínovým filtrom s wifi ovládaním už v cene.
  3. FOCUS PLUS – moderné, nadčasové klimatizácie, ktorú charakterizuje vynikajúca efektivita pri chladení a kúrení a technológia DC inverter (A++) s uhlíkovo-katechínovým filtračným systémom,s wifi ovládaním už v cene.
  4. SPECTRUM   – elegantné, dizajnové klimatizácie  v bielom a čiernom prevedení v energetickej triede A++/A++ s možnosťou doobjednania modelu SPECTRUM PLUS s vykurovacími schopnosťami až  do -30 stupňov, oba modely okrem nádherného prevedenia a kvalitného filtarčného systému je možné ovládať cez wifi.
  5. KAZETOVÁ, PODSTROPNÁ, PARAPETNÁ, OKENNÁ jednotka atď.

Zaujímavosti o klimatizáciách SINCLAIR:

  • všetky jednotky pracujú na novom chladive R-32,
  • takmer všetky klimatizácie sa dajú ovládať prostredníctvom smartfónu,
  • takmer všetky klimatizácie možno ovládať aj cez Wifi,
  • najtichšia klimatizácia  má hlučnosť 18 dB (2.5kW SPECTRUM)

Mohlo by vás zaujímať:

Klímy  v našej ponuke