Klimatizácie Panasonic

O spoločnosti Panasonic

Klimatizácie Panasonic sú predávané pod obchodnou značkou spoločnosti Panasonic. Táto japonská spoločnosť je jedným z najväčších výrobcov spotrebnej elektroniky na svete. Jej korene siahajú do roku 1918, keď bola v japonskom meste Osaka založená spoločnosť s menom Matsushita Denkikigu Seisakusho. Prvým výrobným sortimentom bolo náradie na elektroinštalácie. V roku 1923 spoločnosť vyvinula a komercionalizovala prvé svetlo na bicykel. V roku 1935 sa spoločnosť premenovala na Matsushita Electric Trading Co., Ltd a v roku 1949 vstúpila ja japonskú burzu. V decembri roku 1955 bola spoločnosť Kyushu Matsushita Electric Co., Ltd. premenovaná na Panasonic Communications Co., Ltd. Dnes má Panasonic takmer 260 000 zamestnancov.

Klimatizácie Panasonic

Econavi

Klimy Panasonic pokrocile technologicke moznostiKlímy Panasonic sa vyznačujú japonskou kvalitou a použitím moderných technológií. Aktuálna produkcia má označenie Econavi. Klimatizácie Econavi obsahujú inteligentnú technológie detekcie ľudskej aktivity a slnečného žiarenia. Vďaka tomu klíma Panasonic minimalizuje úniky energie prispôsobením fungovania klimatizácie podmienkam v chladenom priestore. Stlačením jedného tlačidla si tak možno užívať tento efektívny režim s úsporou energie až 38%.

Inverter

Klimatizácie Panasonic majú pokročilú inverterovú technológiu, ktorá zabezpečí, že sa po celý čas budete cítiť komfortne.

Funkcia Constant Comfort Precise s vysokým rozsahom výstupného výkonu umožní inverterovej klimatizácii pokryť rôzne úrovne obsadenosti miestnosti, a tak zabezpečiť konštantný tepelný komfort. Quick Cooling zase umožní zvýšiť chladiaci výkon počas počiatočnej periódy operácie klímy; klíma Panasonic tak vychladí priestor až 1,5 krát rýchlejšie v porovnaní s modelmi, ktoré nedisponujú technológiou inverter. Čistiaci systém vzduchu s označením Nanoe-G s deaktiváciou In-filter predstavuje systém, ktorý zachytáva škodlivé mikroorganizmy, ktoré sa nachádzajú v miestnosti a sú prichytené na rôznych tkaninách.

Klímy Panasonic v našej ponuke

Momentálne pripravujeme nové produkty z radu Panasonic, kontaktuje nás prosím, ak máte záujem o konkrétny model a zašleme Vám špecifickú cenovú ponuku.

Kompletný katalóg Panasonic

Odporúčame si ho prezrieť katalóg produktov zn. Panasonic priamo tu:

RAC_katalog