Klimatizácie Mitsubishi

O spoločnosti Mitsubishi Electric

Mitsubishi Electric logo spoločnosti

Japonská spoločnosť Mitsubishi Electric je jedným z najväčších výrobcov klimatizácií na svete. Spoločnosť bola založená v roku 1921. Začala výrobou elektromotorov a ventilátorov a postupne prechádzala do výroby eskalátorov a elektrických energetických zariadení. Spoločnosť naďalej rástla a stala sa jedným z najväčších výrobcov elektrických zariadení v Japonsku. Dnes má Mitsubishi pobočky v 35 krajinách na svete. Hlavné sídlo korporácie je v Tokiu, Japonsku.

Klimatizácie Mitsubishi

Produktové rady Mitsubishi

Klímy Mitsubishi sú charakteristické výrazným dizajnom, výborným výkonom, tichou prevádzkou a minimálnym vplyvom na životné prostredie. Spoločnosť Mitsubishi vyrába a dodáva klimatizácie v 6 produktových radoch  so zárukou 5 rokov:

  1. MSZ-HR – novinka 2019, nástenná jednotka v triede A++, s eko-chladivom R32, manuálne nastaviteľné lamely, dlhý dosah prúdu vzduchu až 12m, základný filter, možnosť ovládania cez smartfón, tablet alebo PC.
  2. MSZ-AP – kompaktná nástenná jednotka v triede A+++, s eko-chladivom R32, funkcia “I SAVE”, vertikálne a horizontálne nastaviteľné lamely, možnosť ovládania cez smartfón, tablet alebo PC, filter so striebrom.
  3. MSZ-EF Premium – dizajnová jednotka, v triede A++, s eko-chladivom R32, funkcia “I SAVE”, vertikálne a horizontálne nastaviteľné lamely, možnosť ovládania cez smartfón, tablet alebo PC, nano-platinový filter.
  4. MSZ-FH Deluxe – luxusné modely klimatizácií v triede A+++, obsahujú senzor senzor “I SEE”, tichý režim, plazmový filter, vertikálne a horizontálne nastaviteľné lamely, funkciu “I SAVE”, možnosť ovládania cez smartfón, tablet alebo PC, chladivo R410A (dopredaj).
  5. MSZ-FH Deluxe – vlajková loď spoločnosti MITSUBISHI s funkciou HYPER HEATING – vykurovanie do -25ºC, ďalšie funkcie: senzor “I SEE”, tichý režim, plazmový filter, vertikálne a horizontálne nastaviteľné lamely, funkcia “I SAVE”, možnosť ovládania cez smartfón, tablet alebo PC.
  6. MSZ-LN – novinka roku 2017, ocenená mnohými dizajnérskymi oceneniami. Spája v sebe všetky výhody, funkcie modelu MSZ -FA Deluxe a dizajnovo sa zaraďuje medzi najexkluzívnejšie, najmodernejšie klimatizácie na trhu,  v triede A+++, s eko-chladivom R32, s termo-kamerou, 3D senzorom, s ionizátorom vzduchu, automaticky vertikálne a horizontálne nastaviteľné lamely, funkcia “I SAVE”, možnosť ovládania cez smartfón, tablet alebo PC už v cene.

Klímy Mitsubishi v našej ponuke

Ak máte záujem o model klímy Mitsubishi, ktorý nie je vylistovaný v našej ponuke, prosíme, kontaktujte nás. Ďakujeme.

Kompletný katalóg Mitsubishi

Stiahnite si kompletný cenník klimatizácií Mitsubishi s odporúčanými maloobchodnými cenami na roky 2018/2019 (aktuálny od 1.4.2019).