Klimatizácie Midea

O spoločnosti Midea

Klímy Midea od svetového výrobcu elektroniky a klimatizačných zariadení
Klímy Midea od svetového výrobcu elektroniky a klimatizačných zariadení

Spoločnosť Midea je svetovým výrobcom nielen klimatizačných zariadení, ale aj ďalších elektrospotrebičov ako sú chladničky či mikrovlnné rúry.Jej divízia klimatizačných zariadení vznikla v roku 1985 a patrí medzi najväčších výrobcov klimatizácii na svete. Jej závody sa nachádzajú Číne a ročne z nich vyjde viac ako 5 miliónov klimatizácií. Kvalita produkcie je garantovaná rôznymi certifikátmi, o. i. napríklad ISO 9001 a ISO 14001. Midea má vlastné vývojové oddelenie, v ktorom navrhla už pomerne veľké množstvo úspešných modelov. Spolupracuje tiež s ďalšími svetovými výrobcami klimatizácií, ako sú Toshiba, Sanyo alebo Hitachi.

Klimatizácie Midea

Midea klímatizácie sú známe pre svoju cenu, Midea vyrába viac ako 15 produktových radov, v ktorých je spolu takmer 100 produktov. Klímy Midea sú známe svojou dlhou výdržou, estetickým dizajnom (napríklad skrytý LCD displej), spoľahlivosťou a výbornou cenou. Midea okrem klasických chladív používa aj ekologické chladivo R32.  Zaujímavosťou v sortimente je tzv. MDV systém, ktorý umožňuje na jednu vonkajšiu jednotku pripojiť až 16 vnútorných jednotiek! Najdôležitejšími súčasťami klimatizácie sú kompresor a elektronika. Klíma Midea používa kompresory svetových výrobcov (NEC, LG a pod.), elektroniku vyvíja a produkuje sama vo vlastnej divízii Midea Electronic Science & Technology. Pre rok 2018 uviedla na trh  dizajnové novinky v podobe klimatizácií s detskými motívmi alebo exluzívnej zlatej a striebornej farbe.

Klímy Midea v našej ponuke

V našej ponuke máme monosplit aj multisplit systémy Midea. Nie všetky zariadenia máme zobrazené v eshope, ale dokážeme dodať na mieru takmer všetky klimatizácie z výrobného sortimentu. Ak uvažujete o multisplit riešení, klíma Midea je pre vás ideálnou voľbou, ak je hlavnou devízou cena. Cenovo sa možno dostať na mierne nižšiu úroveň v porovnaní so systémom Toshiba, ktorý sme vám predstavili v tomto článku. Momentálne ponúkané modely v eshope: MISION II (vyššia rada) a Blanc (nižšia rada).

Ak máte záujem o model klímy Mitsubishi, ktorý nie je zobrazený v našej ponuke, prosíme, kontaktujte nás.

Kompletný katalóg Midea

Si môžete prezrieť priamo tu:

[https://www.klimy.net/wp-content/uploads/2019/04/Midea_RAC_2017.pdf”]