Klimatizácie LG

O spoločnosti LG Electronics

Kórejská spoločnosť LG Electronics je popredným svetovým výrobcom širokého spektra elektroniky. Do jej portfólia patria aj klimatizácie, pričom v portfóliu dominujú tieto produktové rady: Monosplit, MultiSplit a VRV. Od roku 2003 má LG pobočku v Českej republike, od roku 2005 aj na Slovensku. Každoročne LG získava mnohé popredné ocenenia za svoje produkty. V súčasnosti ponúka LG dovozca tieto produktové rady pre domácnosti a kancelárie:

  • LG Standart S – základný model s eko-chladivom R32,
  • LG Standart PLUS – vyššia rada s eko-chladivom R32, wifi ovládaním v cene, kompaktná jednotka s príjemným dizajnom, vhodný kompromis ceny/kvality,
  • LG Deluxe – vyššia rada pre náročnú klientelu, s wifi ovládaním, chladivom R32, pokročilými funkciami a vynikajúcim inovatívnym dizajnom,
  • LG ARTCOOL je navrhnutá v elegantnom minimalistickom dizajne s cieľom harmonicky dopĺňať interiér vašej domácnosti. Reflexné sklo v prednej časti zariadenia odráža obraz okolitého prostredia, čím zdôrazňuje integritu interiéru. Sklenený materiál je zároveň zosobnením nadčasovej krásy. Ide o jednotu s dokonalým dizajnom, s wifi ovládaním, chladivom R32, pokročilými funkciami vhodný pre veľmi náročnú  klientelu.

Klimatizácie LG

Podobne ako iné značky, LG sa tiež snaží zaujať potenciálnych zákazníkov tým, že sa v niektorých parametroch odlíši od konkurenčných produktov, a zameriavajú sa hlavne na dizajn. Zaujímavým riešením je napríklad klimatizácia ArtCool – recentne s názvom LG Gallery, pri ktorej LG ako prvý výrobca na svete prišiel s konceptom s rámom pre obraz. Toto unikátne dizajnové riešenie vám umožní vložiť do rámu klímy LG akýkoľvek obraz/fotografiu a prípadne ju aj pravidelne vymieňať. Dizajn LG Gallery je charakteristický použitím pestrej farebnej škály, čo je kontrastom k dovtedy klasicky používanej bielej farbe.

Ukážka klimatizácie LG Gallery s rámom na obraz

Predstavenie viacerých modelov klimatizácií LG ArtCool

Klímy LG v našej ponuke

Ponúkame vám klimatizácie LG viacerých produktových radov. Dokážeme dodať všetky produkty, ktoré sa aktuálne vyrábajú. Kontaktujte nás v prípade, že model, o ktorý máte záujem, nie je zaradený v našom eshope.

Aktuálny katalóg nájdete tu: Katalóg LG 2018 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *