Publikované

Klíma u vás doma čo najskôr

Zdroj: infrafar.com
Zdroj: infrafar.com

Na Slovensku zažívame najteplejšie leto za posledné desaťročia. Väčšina ľudí si na klimatizáciu spomenie práve vtedy, keď sa už teplo nedá vydržať. Napriek zvýšenému záujmu my v Klimy.net sa stále snažíme o rýchlu dodávku. Nedovoľte teplu, aby nad vami zvíťazilo a objednajte si klímu ešte dnes!S nami sa už horúčav báť nemusíte.

Klímy sa snažíme dodať v čo najkratšom čase

V letnom období máme v Klimy.net plné ruky práce a realizujeme aj niekoľko montáží denne. Naším rekordom je päť inštalácii v priebehu jediného dňa. Keďže extrémne teploty ešte nekončia a podľa predpovedí nás teploty nad 30 stupňov čakajú až do konca augusta, ak ešte klimatizáciu nemáte, mali by ste o nej pouvažovať. Ponúkame vám široký výber klimatizačných jednotiek, pričom väčšina našich produktov je skladom. Všetky sú za výbornú ceny, no u nás neušetríte len na klimatizácii, ale aj na jej montáži.

Aby ste sa rozhodli rýchlo, odporúčame vám kontaktovať našu zákaznícku linku. Na tel. čísle +421 905 348 246 vám radi poradíme:

  • ako vhodne vychladiť váš priestor,
  • ktorá klimatizáciu je pre vás najvhodnejšia,
  • kam umiestniť vnútornú jednotku alebo vnútorné jednotky,
  • kam umiestniť vonkajšiu jednotku,
  • ako zrealizovať vedenie kabeláže.

Samozrejme, dohodneme s vami termín montáže a podmienky dodávky. Zavolajte nám, sme flexibilní a našou prioritou je dodať vám klimatizáciu vtedy, keď ju potrebujete. Nie až vtedy, keď už nebudeme mať dosť práce a vy sa budete môcť na klímu pozerať, keďže teploty už budú výrazne nižšie.

Nielen vtedy, keď je teplo

Na druhej strane treba povedať, že investícia do klimatizácie sa oplatí aj vtedy, keď už teploty poklesnú. Klimatizácia dokáže bežať vo viacerých režimoch, pričom jeden z nich zabezpečuje filtráciu a čistenie vzduchu. Vo vašom príbytku tak budete mať vždy čistý vzduch, očistený od prachu a mikroorganizmov. A v neposlednom rade, klímou môžete aj kúriť a dokonca veľmi efektívne. Prečítajte si náš článok Spôsoby využitia klimatizácie. Teraz o kúrení asi veľa počuť nechceme, preto všetkým prajeme príjemné ochladenie a tešíme sa na kontakt s vami.

Vaše Klimy.net